Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 04:05

Луценко критикує виборчий список Об’єднаної опозиції


Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко розкритикував винесення на непрохідні місця у списку Об’єднаної опозиції народних депутатів Юрія Гримчака, Андрія Шкіля та Михайла Волинця. Про це йдеться у заяві Луценка, оприлюдненій на сайті «Народної самооборони».

«Помилки – винесення в «зону ризику» активних бійців опозиції: Юрія Гримчака, Андрія Шкіля, Михайла Волинця. Ще більшим є непідтримка Тараса Стецьківа як узгодженого кандидата по Львову», – наголосив Луценко і додав: «Це – несправедливо і недалекоглядно. Відразу скажу, що я залишаю за собою право агітувати за Тараса».

Серед «недоліків» та «помилок» списку Луценко також виділяє «мінімальну присутність громадських активістів» та те, що цей перелік не оприлюднили заздалегідь. «Радує, що в списку є Олександра Кужель, Микола Княжицький, Мустафа Джемілєв, але мріялося і про Мирослава Поповича, Сергія Грабовського, Мирослава Мариновича, Вахтанга Кіпіані, Максима Стріху та інших громадських активістів», – йдеться у заяві колишнього міністра.

Щодо присутності Ірини Луценко у списку опозиції він зазначив, що це – не їхня ініціатива, і додав, що вона не буде «символічним носієм відомого прізвища». «В силу життєвих обставин Ірина пройшла зі мною всі тюремні і судові випробування. Думаю, що ніхто із депутатів краще за неї не знає що і – головне – як треба міняти в законодавстві для припинення безПРєдєлу (стилістика збережена – ред.) кривосуддя в країні», – наголосив колишній міністр.

На початку цього тижня Об’єднана опозиція оприлюднила список кандидатів у народні депутати на виборах до Верховної Ради. Першу п’ятірку очолює Юлія Тимошенко, далі йдуть Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Олександр Турчинов та Юрій Луценко.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG