Доступність посилання

ТОП новини

Луценко критикує виборчий список Об’єднаної опозиції


Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко розкритикував винесення на непрохідні місця у списку Об’єднаної опозиції народних депутатів Юрія Гримчака, Андрія Шкіля та Михайла Волинця. Про це йдеться у заяві Луценка, оприлюдненій на сайті «Народної самооборони».

«Помилки – винесення в «зону ризику» активних бійців опозиції: Юрія Гримчака, Андрія Шкіля, Михайла Волинця. Ще більшим є непідтримка Тараса Стецьківа як узгодженого кандидата по Львову», – наголосив Луценко і додав: «Це – несправедливо і недалекоглядно. Відразу скажу, що я залишаю за собою право агітувати за Тараса».

Серед «недоліків» та «помилок» списку Луценко також виділяє «мінімальну присутність громадських активістів» та те, що цей перелік не оприлюднили заздалегідь. «Радує, що в списку є Олександра Кужель, Микола Княжицький, Мустафа Джемілєв, але мріялося і про Мирослава Поповича, Сергія Грабовського, Мирослава Мариновича, Вахтанга Кіпіані, Максима Стріху та інших громадських активістів», – йдеться у заяві колишнього міністра.

Щодо присутності Ірини Луценко у списку опозиції він зазначив, що це – не їхня ініціатива, і додав, що вона не буде «символічним носієм відомого прізвища». «В силу життєвих обставин Ірина пройшла зі мною всі тюремні і судові випробування. Думаю, що ніхто із депутатів краще за неї не знає що і – головне – як треба міняти в законодавстві для припинення безПРєдєлу (стилістика збережена – ред.) кривосуддя в країні», – наголосив колишній міністр.

На початку цього тижня Об’єднана опозиція оприлюднила список кандидатів у народні депутати на виборах до Верховної Ради. Першу п’ятірку очолює Юлія Тимошенко, далі йдуть Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Олександр Турчинов та Юрій Луценко.
XS
SM
MD
LG