Доступність посилання

ТОП новини
18 Березень 2018, Київ 11:34

Мельниченко сидить у найбільшій тюрмі Неаполя без права на спілкування – ЗМІ


Микола Мельниченко
Колишній майор Держохорони Микола Мельниченко перебуває у найбільшій в’язниці Неаполя – Поджореале, повідомляє «Телевізійна служба новин» (ТСН).

За інформацією ТСН, там найближчим часом мають ухвалити рішення про його майбутнє. Італійська поліція затримала Миколу Мельниченка в п’ятницю, 3 серпня, в аеропорту, коли він прибув із Вашингтона. На камеру поліцейські аеропорту, в якому Мельниченка затримали після прибуття з Вашингтону, говорити відмовляються. Проте телефоном повідомили, що екс-майор не просто затриманий, а заарештований. Адвоката в Італії у нього поки що немає.

За даними поліції, Мельниченку призначать офіційного захисника з боку держави.

Зв’язок із самим майором відсутній. Додзвонитися до нього не можуть навіть його українські адвокати. У тюрмі Поджореале повідомили, що екс-майор не має права ані на відвідини, ані на телефонні дзвінки – дозволу треба питати у судді.

Мельниченка затримали за ордером, виданим українським бюро Інтерполу.

У листопаді 2000 року у Верховній Раді України оприлюднили аудіозаписи, які Мельниченко нібито робив в кабінеті Президента України Леоніда Кучми. Проти Мельниченка було порушено кримінальну справу за розголошення державної таємниці, перевищення службових повноважень та використання підроблених документів.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG