Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко «хочуть викинути з лікарні» – Власенко


Юлія Тимошенко, Сергій Власенко, архівне фото
Захисник колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко заявив у понеділок, що колишнього прем’єра наступними вихідними збираються перевести з лікарні «Укрзалізниці» в Харкові, де вона нині перебуває на лікуванні, до Качанівської колонії, де вона відбуває покарання.

Як повідомила прес-служба партії «Батьківщина», лідером якої є Тимошенко, в ефірі телеканалу «ТВі» Власенко заявив, що має інформацію про те, що команда прокуратури збирається прискорити розгляд другої справи щодо колишнього прем’єра, і «для цього Тимошенко збираються на вихідні, недолікувавши, викинути з лікарні «Укрзалізниці» і притягти назад до Качанівської колонії, щоб отримати другий штучний вирок».

При цьому Власенко не навів ніяких підтверджень своїм словам.

Минулого місяця він уже виступав із подібними заявами про «спецоперацію влади», мета якої, за його твердженнями, – повернути колишнього прем’єра з лікарні в колонію, звідки її змогли б доправляти на судові засідання у справі корпорації «Єдині енергетичні системи України», що нею Тимошенко свого часу керувала. Тоді і в центральній клінічній лікарні № 5 «Укрзалізниці», і в Державній пенітенціарній службі спростували такі заяви.
XS
SM
MD
LG