Доступність посилання

ТОП новини

Письменник Шкляр у Раді обіцяє ліквідувати «ганебні пільги» для депутатів


Український письменник, автор роману «Чорний ворон» Василь Шкляр планує в разі обрання народним депутатом ініціювати скорочення витрат із держбюджету на парламентарів. Про це він заявив журналістам у Києві.

«Я буду незручним колегою у парламенті, бо суворо наполягатиму на зменшенні платні і ліквідації всіх тих ганебних пільг для депутатів», – сказав письменник і додав, що йде на вибори без грошей, і для України «це стане ще одним тестом: чи можливо виграти боротьбу без грошей».

«Я давно казав, що не піду в політику. Проте звернення багатьох людей змусили мене переглянути своє рішення. Паралельно, ви бачите, що відбувається у країні, як Президент разом із антиукраїнською клікою у Верховній Раді оголосили війну українському народові підписанням цього злочинного антиконституційного закону про засади мовної політики», – зазначив Василь Шкляр.

«Тоді мені утвердилася думка, що коли в країні беззаконня й свавілля підносяться на п’єдестал закону, боротьба стає необхідною для кожного громадянина і кожного патріота. Я ухвалив собі рішення, що треба йти, і найактивніша боротьба буде в парламенті», – додав він.

Василь Шкляр балотується від української платформи «Собор» у мажоритарному окрузі номер 123 на Львівщині.
XS
SM
MD
LG