Доступність посилання

ТОП новини

Повстанці в Сирії заявляють, що полонили збитого пілота


Сирійські повстанці заявили в понеділок, що знайшли і взяли в полон пілота збитого ними цього дня військового літака урядових сил.

Вони поширили відеозапис виступу людини, який назвався пілотом літака на ім’я Муфід Мохаммед Сулейман і, говорячи на камеру в оточенні трьох озброєних чоловіків, заявив, що до нього ставляться добре, а синці на його обличчі – результат невдалого приземлення з парашутом за сильного вітру.

Чоловік також закликав військових урядових сил залишати лави режиму президента Сирії Башара аль-Асада.

Командир повстанців відтак заявив, що до полоненого ставитимуться «відповідно до норм релігії і моралі, а також Женевської конвенції про військовополонених».

Автентичність відеозапису не перевірена.

Повстанці вже заявляли в понеділок, що збили в провінції Дейр-аз-Зор на сході країни винищувач урядових сил вогнем зенітного кулемета, і оприлюднювали відеозапис, на якому військовий літак займається в повітрі і падає; автентичність того запису так само не перевірена.

Натомість державні засоби інформації Сирії заявили в понеділок, що один із винищувачів Збройних сил зазнав аварії і розбився на сході країни через «технічні проблеми» під час «планового навчального польоту».
XS
SM
MD
LG