Доступність посилання

ТОП новини

Янукович дає Савікові Шустеру звання заслуженого журналіста України


Савік Шустер, архівне фото
Президент Віктор Янукович присвоїв звання заслуженого журналіста України телеведучому Савікові Шустеру, мовиться в оприлюдненому в четвер указі.

Таке ж звання отримав і завідувачі відділу творчого об’єднання спортивних програм Національної телекомпанії України Андрій Столярчук.

Звання присвоєні «за високу професійну майстерність у висвітленні спортивних змагань ХХХ літніх Олімпійських ігор у Лондоні», мовиться в підписаному в середу указі.

Інші численні нагороди, перелічені в цьому ж указі, призначені українським спортсменам, які здобули нагороди на Олімпійських іграх у Лондоні, їхнім тренерам, а також українським спортивним функціонерам.

Діяльність НТКУ щодо висвітлення Олімпійських ігор у Лондоні зазнала значної критики громадськості через те, що в ньому в ефірі переважала російська мова, що, на думку критиків, стало «проявом дискримінації українськомовної спільноти».

Зокрема, за російськомовність, як уже багато разів раніше, критикували одного з телеведучих у спортивних програмах Шустера, який українську знає слабо і практично нею не користується, виправдовуючись, що він не українець і не громадянин України.
XS
SM
MD
LG