Доступність посилання

ТОП новини

Опитування: за Об’єднану опозицію голосуватимуть 26,2%, за Партію регіонів – 24,6%


Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Партія регіонів, «УДАР» і Комуністична партія України долають п’ятивідсотковий бар’єр на виборах до Верховної Ради.

Про свідчать результати спільного соціологічного опитування чотирьох компаній, що проводилось з 27 липня по 9 серпня 2012 року, повідомляє сайт Центру Разумкова.

За даними опитування, якби вибори відбулися найближчим часом, найбільше голосів виборців отримали б ВО «Батьківщина», за яке готові проголосувати 26,2% тих, хто має намір взяти участь у виборах, і Партія регіонів (24,6%). За партію «УДАР Віталія Кличка» готові проголосувати 11,8% громадян, за Комуністичну партію України – 9,4%.

Близькими до подолання виборчого бар’єру є також Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!» (4,3%) та Всеукраїнське об’єднання «Свобода» (4,2%). 15,4% тих, хто має намір взяти участь у виборах, ще не визначилися, за кого голосуватимуть.

Опитування спільно проводили дослідницька компанія GfK Ukraine, Соціологічна група «Рейтинг», Центр соціальних і маркетингових досліджень «Соціс» та Центр Разумкова. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 1,0% з імовірністю 0,95.

Вчора компанія R&B оприлюднила дані свого соціологічного опитування. Згідно з його результатами, за Партію регіонів готові проголосувати 20,2% опитаних, за Об’єднану опозицію – 18,6%, за УДАР – 9,9%, за КПУ – 8,3% опитаних. Середня похибка складає 2%.
XS
SM
MD
LG