Доступність посилання

ТОП новини

Юрій Костенко: лише Партія регіонів сповідує принцип роботи команди у владі


Голова Української народної партії, депутат Верховної Ради Юрій Костенко
Голова Української народної партії, депутат Верховної Ради Юрій Костенко вважає, що в Україні лише Партія регіонів сповідує принцип роботи команди у владі. Як передає УНІАН, про це він заявив сьогодні на прес-конференції в Івано-Франківську.

За словами Костенка, «хоч як би ми ставилися до Партії регіонів, але в українській новітній історії це поки що єдиний приклад роботи команди у владі».

«Усі інші владні об’єднання у Верховній Раді, у тому числі які називались «демократична владна більшість», показали свою неефективність», – вважає Юрій Костенко.

«І ця неефективність пов’язана виключно з тим, що не було єдиної основи і тим більше - єдиного бачення в тих, хто себе називали більшістю у парламенті», – сказав політик.

На парламентських виборах Юрій Костенко балотується під другим номером у партійному списку «Нашої України». Раніше в ефірі Радіо Свобода лідер цієї політичної сили, колишній Президент України Віктор Ющенко наголосив, що суперечливий закон «Про засади державної мовної політики» ухвалили не регіонали, а «новітні «кочубеї», яких є десятками у так званих опозиційних силах».
XS
SM
MD
LG