Доступність посилання

ТОП новини

На Криворіжжі Партія регіонів використовує неповнолітніх для агітації – опозиція


У Криворізькому районі Дніпропетровської області Партія регіонів використала школярів для участі в заходах із нагоди Дня незалежності України, які відбулись у середу, і це порушення зафіксували представники опозиційної Української народної партії, повідомив Радіо Свобода керівник Криворізької міської організації УНП Рінат Ковбасюк.

За його даними, в урочистостях, які відбувалися в районному будинку культури, що в селі Красиному Криворізького району Дніпропетровщини, брали участь кілька десятків школярів Красиненської середньої школи, при цьому деякі учні віком 12–13 років були вдягнені в жилетки з символікою Партії регіонів, деякі тримали в руках партійні прапори.

Як зазначив Рінат Ковбасюк, він вказав на це представникам правоохоронних органів, які були неподалік, однак ті заявили, що не втручатимуться, адже порушень громадського спокою немає. Водночас, за його словами, правоохоронці не дозволяли роздавати агітаційні матеріали представникові УНП, зокрема, листівки на захист державної мови.

«Використання неповнолітніх під час передвиборчої агітації – це грубе порушення. Причому не виключено, що участь була «добровільно-примусовою», – сказав Рінат Ковбасюк.

Між тим у прес-службі Дніпропетровської обласної організації Партії регіонів Радіо Свобода не підтвердили факту участі неповнолітніх у партійному заході. Натомість там поінформували, що представники Партії регіонів запротоколювали факт роздавання агітаційних матеріалів активістом УНП на території комунального закладу – районного будинку культури – без попередньої заявки на проведення заходу.

«Ми склали відповідний акт», – сказали Радіо Свобода в Партії регіонів.
XS
SM
MD
LG