Доступність посилання

ТОП новини

У Верховному суді Росії підтвердили рішення про ліквідацію об’єднання українців


Апеляційна колегія Верховного Суду Росії підтвердила законність рішення про ліквідацію загальноросійської громадської організації «Об’єднання українців Росії». Про це інформує «УНІАН» із посиланням на голову об’єднання Тараса Дудка.

«Нам залишилася тільки президія Верховного Суду Росії. Коли ми отримаємо рішення у письмовій формі – буде подана нова скарга», – сказав він і додав, що теоретично президія суду може скасувати таке рішення, але це буває дуже рідко.

«Ми працюємо за ідею, тому ми хочемо пройти всі інстанції. Бо нам можуть сказати, що ми кудись не подавали чи не писали», – наголосив Тарас Дудко.

Він також назвав символічним ухвалення цього рішення напередодні Дня Незалежності України.

18 травня Верховний суд Росії ухвалив рішення про ліквідацію «Об’єднання українців Росії» і виключення його з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Після цього МЗС України у своїй заяві наголосило, що рішення Верховного суду РФ свідчить про упереджене ставлення цієї держави до діяльності української діаспори.

24 червня «Об’єднання українців Росії» подала апеляційну скаргу в Апеляційну колегію російського Верховного суду на рішення цього суду про ліквідацію організації.
XS
SM
MD
LG