Доступність посилання

ТОП новини

Суд відмовив у задоволенні однієї зі скарг на дії члена ЦВК Магери


Київський апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні скарги кандидата у народні депутати Олександра Башука на дії заступника голови Центральної виборчої комісії Андрія Магери. Як повідомив Магера журналістам, таке рішення суд ухвалив у четвер.

Раніше Андрій Магера зазначив, що Башук у своєму судовому позові просив визнати протиправними дії Магери під час розгляду скарги, яка стосувалася дій члена ЦВК Михайла Охендовського.

За словами заступника голови ЦВК, він повернув цю скаргу для виправлення, оскільки вона не відповідала вимогам закону, однак Олександр Башук у своїй скарзі заявив, що Андрій Магера йому у розгляді скарги відмовив.

Як наголосив Радіо Свобода Олександр Башук, він наполягає на протиправності дій члена ЦВК Магери, однак, з огляду на рішення суду, позиватиметься вже на Михайла Охендовського. Він також пояснив, що його скарга стосувалася порушення принципу рівності всіх кандидатів та однакових можливостей для них брати участь у виборах члена ЦВК Охендовського.

Андрій Магера цього тижня опинився в центрі ще одного виборчого питання. 19 серпня Київський апеляційний адміністративний суд скасував рішення ЦВК про реєстрацію Володимира Сацюка кандидатом у народні депутати. Окрім того, суд визнав протиправними дії двох членів Центрвиборчкому від опозиції Андрія Магери і Валерія Шелудька під час підготовки до розгляду на засіданні ЦВК 3 серпня питання про реєстрацію Сацюка кандидатом.

У ЦВК пізніше наголосили, що оскаржуватимуть це рішення Київського апеляційного адмінсуду. Окремо його оскаржують і Магера з Шелудьком.
XS
SM
MD
LG