Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко: ані Янукович, ані Тимошенко не зацікавлені у демократії і реформах


Третій Президент Віктор Ющенко заявляє, що Україна, як і раніше, зацікавлена у тісній співпраці з Євросоюзом – попри політичну атмосферу у країні. Про це він написав у своїй статті у The Wall Street Journal.

«Євросоюз дедалі більше розглядає свої відносини з Україною через призму конфлікту між Президентом Віктором Януковичем та колишнім прем’єром Юлією Тимошенко. Не дивно, що лідери ЄС вважають справу проти Тимошенко політично вмотивованою – з огляду на те, як відбувався процес. Однак вони помиляються, якщо вважають, що ця справа не мала під собою підґрунтя, і що їй немає за що відповідати», – пише Віктор Ющенко.

«Брюссель також не розумію, що і Янукович, і Тимошенко – «з однієї тканини»: жоден із них не має щирого інтересу до розвитку демократії і реформ», – вважає третій Президент.

На думку Ющенка, помилка Євросоюзу полягає в тому, що він «ігнорує ширшу картину». «Для 46 мільйонів українців вигоди від партнерства з Євросоюзом значно важливіші, ніж конфлікт між цими двома особами», – зазначив він.
XS
SM
MD
LG