Доступність посилання

ТОП новини

Українські морські рятувальники пройшли підготовку за системою Берегової охорони США


Українські морські рятувальники успішно пройшли підготовку за системою Берегової охорони США (USCG ). Відповідні Міжрегіональні курси з підготовки координаторів пошуково-рятувальних операцій Причорноморських держав за програмою Берегової охорони США організувала Міжнародна морська організація (IMO). Навчання проходили у тренувальному Центрі Морської безпеки Збройних сил Мальти.

У навчаннях взяли участь фахівці морських рятувальних служб шести причорноморських країн – Туреччини, Болгарії, Румунії, України, Росії та Грузії. Україну представляли фахівці казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» Мінінфраструктури. За результатами кваліфікаційних тестів, складених по завершенню навчання, українські рятувальники отримали найвищі на курсі бали, їм присвоїли кваліфікацію координаторів пошуково-рятувальних операцій.

Найближчим часом Морська пошуково-рятувальна служба планує організувати та провести аналогічні курси на національному рівні – в Морських Рятувально-координаційних центрах/підцентрах в Одесі, Севастополі, Керчі та Маріуполі.
XS
SM
MD
LG