Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 01:00

Брат Литвина заперечує свою причетність до нападу на агітаторів «Відсічі» і звертатиметься до суду


Брат спікера Верховної Ради Володимира Литвина Петро заявляє, що направить звернення до суду та правоохоронних органів за наклеп про нібито його участь у побитті агітаторів, які роздавали листівки проти Литвина.

«В інтернет-виданнях 21 серпня була поширена неправдива інформація наклепницького характеру про те, що я особисто напав на активістів громадського руху «Відсіч» за розповсюдження наклепницьких листівок проти мого брата Володимира Литвина. Із цього приводу я хочу заявити, що жодних насильницьких дій щодо когось не здійснював», – йдеться у зверненні Петра Литвина, опублікованому в газеті «Час Полісся.

«Звичайно, розуміючи ситуацію, я не міг бути вдома у вихідний день, коли в рідному місті група найманих, дорого оплачених молодчиків поширювала брутальну й цинічну брехню проти Володимира Михайловича і нашої родини», – йдеться у зверненні.

«Я був на місці подій. Звичайно, я був глибоко обурений тим, що відбувається, але на провокації не піддався. Я готовий захищати свою честь і гідність у суді і подаю відповідні звернення до правоохоронних і судових органі»в, – заявив Петро Литвин.

21 серпня у Новоград-Волинському на активістів громадського руху «Відсіч» напала група невідомих, серед яких, як заявляють активісти, їм вдалося впізнати брата спікера Верховної Ради Петра Литвина.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG