Доступність посилання

ТОП новини

Книжкова виставка-ярмарок показує найбільшу українську абетку у світі


Відкриття книжкової виставки-ярмарку до Дня знань
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:25 0:00
ЗАВАНТАЖИТИ

Відкриття книжкової виставки-ярмарку до Дня знань

Київ – У Києві відкрилася Щорічна книжкова-виставка-ярмарок. Увазі відвідувачів тут пропонуються нові книжкові видання, автограф-сесії письменників, а також найбільша у світі абетка України. На виставці представлені зразки навчальної, художньої, історичної, краєзнавчої, дитячої та іншої літератури.

Киянці Ані лише 5 років, втім, вона уже любить читати, адже має багато книжок. «Багато: дві тумби. Подобаються принцеси, Білосніжка, Попелюшка, Снігова Королева», – розповідає дівчинка.

Киянину Глібу теж п’ять, але в книжках йому найбільше подобаються гарні ілюстрації. «Гарні Лисиця, Колобок, тістечка усілякі», – ділиться враженнями хлопчик.

Серед книжкових зразків Щорічної книжкової виставки-ярмарку у Києві дитячої літератури найбільше. Тож і Аня, і Гліб зможуть тут знайти для себе цікаві книжки. Літературу різних напрямків відвідувачам пропонують українські й закордонні видавці.

Зокрема, частими гостями подібних заходів є чернігівські дитячі письменниці. Свої книжки вони пишуть і для дошкільнят, і для школярів.

«Моя нова книга побачила світ тільки тиждень тому. Це книга «Тихе лихо». Книга дітям про корупцію, яка нас відкидає назад у розвитку. Дітям треба говорити про такі речі, щоб готувати їх у майбутньому до боротьби з такими явищами», – розповідає письменниця Тетяна Покалюк.

Маленьким читачам чернігівські письменниці також пропонують книжку «Кожна пригода – до мудрості дорога». Це казка, яка, за їхніми словами, може навчити дітей правильній поведінці у незвичайних ситуаціях.

Українська абетка – найбільша у світі

Втім, на виставці-ярмарку зацікавити відвідувачів можуть не лише паперові книги, але й найбільша у світі українська абетка з кубиків. Її розмір – тисяча на тисячу сантиметрів, що дозволило їй увійти до Книги рекордів України.

Щорічна книжкова виставка-ярмарок проходить під патронатом Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

«Вересень для України – книжковий місяць, адже відбувається багато книжкових форумів. Без книги не можна уявити собі життя, професійний ріст, накопичення знань, формування особистості. В Україні видається чудова книжкова продукція. Це дозволяє зберігати культурне надбання, наші національні традиції», – зазначає перший заступник голови Комітету телебачення і радіомовлення Анатолій Мураховський.

Щорічна книжкова виставка-ярмарок триватиме до 1 вересня. Всі охочі можуть відвідати її в Українському домі з 11-ї до 19-ї години.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG