Доступність посилання

ТОП новини

Журналістам перешкоджали не охоронці Президента, а «приватні особи» – УДО


Управління державної охорони України заявило в понеділок, що то не охоронці Президента, а якісь «приватні особи» не пускали журналістів, які мали при собі плакати про наявність цензури і відсутність демократії в Україні, на відкриття 64-го Всесвітнього газетного конгресу та 19-го Всесвітнього форуму редакторів, у якому брав участь і Президент Віктор Янукович.

Як мовиться в заяві на сайті УДО, управління перевірило повідомлення деяких засобів інформації, що співробітники УДО перешкоджали проведенню мирної акції протесту під час відкриття заходу, і службова перевірка встановила, що особи, вказані в засобах інформації, не є співробітниками Управління державної охорони України або Служби безпеки Президента України.

Інтернет-видання «Українська правда» повідомляло в понеділок, що під час заходу стався інцидент між охороною Президента та низкою журналістів-учасників руху «Стоп цензурі»: президентська охорона вирішила не пускати їх, коли побачила в них плакати, які ті збиралися підняти під час виступу Віктора Януковича. За тим повідомленням, журналістів таки пропустили на захід, але в залі вони перебували в оточенні охорони.
XS
SM
MD
LG