Доступність посилання

ТОП новини

ВАСУ повертає позов Яценюка до Януковича і непокоїться через долю тисяч заяв


Вищий адміністративний суд України висловив у п’ятницю стурбованість долею тисяч заяв українців, які приєднувалися до позову народного депутата Арсенія Яценюка до Президента Віктора Януковича, що його цей суд повернув позивачеві.

Як мовиться в заяві прес-служби ВАСУ, понад 200 коробок із цими заявами в четвер розвантажили і звалили біля дверей одного з під’їздів суду, не надавши при цьому жодних супровідних документів чи описів вмісту.

Після того, як у п’ятницю Вищий адмінсуд повернув Яценюкові позов про визнання протиправними дій Януковича, бо позивач не обґрунтував свої вимоги і не надав доказів, адміністрація суду закликала зацікавлених осіб вивезти коробки з приміщення суду.

Вищий адмінсуд наголосив, що з юридичного погляду не може взяти на себе відповідальності за збереження коробок із заявами, оскільки офіційно ці документи не були ані долучені до справи, ані навіть зареєстровані канцелярією суду.

Коробки із заявами громадян про долучення їх до позову як третіх сторін завезли до ВАСУ в четвер разом із додатковим поясненням Яценюка до його позову, яке ВАСУ визнав у п’ятницю недостатнім.

Поданий у серпні адміністративний позов Яценюка про визнання протиправними дій Януковича Вищий адмінсуд тоді ж залишав без розгляду, вказавши на його недоліки й надавши термін на їхнє усунення до початку вересня.
XS
SM
MD
LG