Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові й Житомирі вийшли на підтримку «ТВі» попри заборони судів (ФОТО)


Понад сто харків’ян, представників політичних та громадських організацій, попри заборону суду доєдналися до всеукраїнської акції на підтримку телеканалу «ТВі».

Люди висловили підтримку телеканалові та протест проти утисків свободи слова біля пам’ятника Шевченкові, повідомляє кореспондент Радіо Свобода. У руках вони тримали плакати із надписами: «Геть руки від «ТВі», «Ми любимо «ТВі», «Харкове, вставай на захист «ТВі».

За словами співорганізатора акції Вікторії Черевко, захід не політичний і проходить без партійної символіки, хоч на ньому і були присутні представники опозиційних політичних партій.

Спершу акцію на підтримку телеканалу організатори планували провести на площі Свободи. Проте Харківський окружний адміністративний суд задовольнив позов міськради і заборонив проведення акції в цьому місці.У Житомирі, незважаючи на заборону суду, організатори теж провели акцію «Захисти «ТВі» – підтримай свободу слова!». Акція відбулася не в тому місці, де її планували провести раніше (Соборна площа, 1), а трохи далі – біля фонтану на Соборній площі. Участь в акції взяло близько 100 осіб.

У п’ятницю у Житомирі суд за позовом міськради заборонив проведення на центральній Соборній площі міста акції на підтримку телеканалу «ТВі».

Канал припинили транслювати у більш як 60 кабельних мережах по всій Україні. Керівник телеканалу «ТВі» Микола Княжицький неодноразово заявляв, що відключення каналу у регіонах відбувається за прямою вказівкою Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. У свою чергу, голова Нацради з телерадіомовлення Володимир Манжосов заявив, що Нацрада проведе моніторинг провайдерів програмної послуги, які мають транслювати телеканал «ТВі» у своїх мережах. Він також спростував заяви, що канал відключають за вказівкою Нацради.
XS
SM
MD
LG