Доступність посилання

ТОП новини

Власенко: співкамерницю Тимошенко змусили дати фальшиве інтерв’ю (ВІДЕО)


Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявив, що працівники пенітенціарної служби примусили співкамерницю його підзахисної дати фальшиве інтерв’ю про стан здоров’я колишнього прем’єра.

«Я маю прямі докази фальшування вчорашнього інтерв’ю. Я знаю абсолютно чітко, що Юлію Абаплову примушували сказати те, що вона вчора сказала», – заявив Сергій Власенко.

За його словами, в квітні цього року, після того, як на тілі Тимошенко з’явилися синці, тюремники нібито примушували співкамерницю взяти вину за побиття на себе. Після відмови, зі слів Власенка, Абаплову посадили на 5 місяців у карцер.

Сергій Власенко наголосив, що сама Тимошенко готова дати інтерв’ю будь-якому виданню, яке отримає на це дозвіл пенітенціарної служби. «Якщо хтось зможе отримати дозвіл так само, як вони (співробітники сайту УНН, який опублікував інтерв’ю з Абапловою – ред.) отримали дозвіл на інтерв’ю зі співкамерницею, Юлія Тимошенко теж офіційно дає на це дозвіл. Ми вас всіх чекаємо в Качанівській колонії або лікарні Укрзалізниці», – додав він.

В інтерв’ю, про яке говорив Власенко, Абаплова зокрема називала грою хворобливий стан колишнього прем’єра.

Дивитись коментарі (17)

XS
SM
MD
LG