Доступність посилання

ТОП новини

Співкамерниця Тимошенко сама просила про інтерв’ю – пенітенціарна служба (ВІДЕО)


Колишню сусідку по камері Юлії Тимошенко Юлію Абаплову ніхто не примушував до інтерв’ю, вона сама неодноразово виявляла бажання поспілкуватися з журналістами. Про це повідомляє Державна пенітенціарна служба України.

«Заяви захисника засудженої Юлії Тимошенко Сергія Власенка про начебто психологічний тиск чи інші незаконні дії стосовно засудженої Юлії Абаплової з боку працівників Качанівської виправної колонії та пенітенціарної служби в цілому є неправдивими, відверто провокаційними і спрямованими на дискредитацію пенітенціарної системи», – йдеться в повідомленні відомства.

Там додали, що дозвіл на проведення інтерв’ю з Абапловою журналістам одного з інформаційних агентств надали відповідно до вимог чинної нормативно-правової бази та на підставі офіційного запиту самої редакції. «Крім того наголошуємо, що бажання поспілкуватися з журналістами неодноразово виловлювала сама Юлія Абаплова, звертаючись із цього приводу до керівництва колонії», – йдеться також у повідомленні.

Раніше Сергій Власенко заявив, що має прямі докази того, що Юлію Абаплову змусили дати інтерв’ю, в якому вона зокрема назвала грою хворобливий стан здоров’я Тимошенко.

Дивитись коментарі (17)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG