Доступність посилання

ТОП новини

У США вшановують загиблих у терактах 11 вересня 2001 року


Меморіальна плита з іменами загиблих на місці теракту у Нью-Йорку, фото 11 вересня 2012 року
Сотні людей зібралися в вівторок у США в місцях терористичних актів 11 вересня 2001 року на роковини тих подій – на місці, де був Всесвітній торговий центр у Нью-Йорку, біля будівлі Пентагону під Вашингтоном і біля Шанксвіля у штаті Пенсильванія, – щоб ушанувати пам’ять майже трьох тисяч загиблих у тих терактах.

У Вашингтоні президент Барак Обама з дружиною взяли участь у хвилині мовчання біля Білого дому; пізніше Обама також виступив у Пентагоні.

У Нью-Йорку, біля будівлі нового Всесвітнього торгового центру, прочитали імена загиблих. Там теж пройшла хвилина мовчання о 8:46 ранку за місцевим часом, коли в будівлю старого Центру врізався перший літак.

11 вересня 2001 року вранці два пасажирські літаки, захоплені і пілотовані екстремістами з терористичної мережі «Аль-Каїда», врізалися по черзі в обидві 110-поверхові вежі тодішнього Всесвітнього торгового центру у Нью-Йорку, які по тому зруйнувалися; приблизно в той же час іще один викрадений авіалайнер таранив будівлю Пентагону (Міністерства оборони США) під Вашингтоном; четвертий викрадений літак, що, як припускають, мав за ціль Капітолій у Вашингтоні, впав біля Шанксвіля у штаті Пенсильванія, як вважають, через спробу пасажирів подолати викрадачів.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG