Доступність посилання

ТОП новини

«Опора» в Луганську звернеться в міліцію з приводу агітації за «однодумця Путіна»


Агітаційні плакати Владислава Кривобокова в Луганську, фото Громадянської мережі «Опора»
Юристи Громадянської мережі «Опора», яка займається моніторингом виборів в Україні, мають намір направити звернення в міліцію з приводу політичної агітації кандидата на народного депутата у 105-му мажоритарному окрузі в Луганську Владислава Кривобокова, розповів у вівторок Радіо Свобода голова луганського представництва «Опори» Олексій Кормілецький.

«Наші юристи нині готують документи. У найближчі дні ми звернемося до правоохоронців із вимогою розібратися у цій справі», – сказав він.

Реакції правоохоронних органів на розміщену рекламу поки немає. У Луганському обласному управлінні МВС заявили, що звернень громадян стовно цієї реклами ще не було.

«Потрібно, щоб хтось звернувся до міліції, щоб були підстави для перевірки. Співробітники міліції зареєструють це звернення, проведуть перевірку і ухвалять рішення», – повідомила керівник прес-служби обласного управління МВС Тетяна Погукай.

У Луганську розміщені білборди, на яких редактор газети «XXI век», депутат Луганської міської ради Юрій Юров закликає голосувати за кандидата на народного депутата України Владислава Кривобокова.

Політична агітація розміщена на тлі кольорів державного прапора Росії. У повідомлені Юров стверджує, що голосуватиме за Кривобокова, «тому що він однодумець Путіна».

В «Опорі» вважають, що присутність у політичній агітації державних символів інших країн є порушенням статті 8 закону «Про рекламу».

Владислав Кривобоков відомий як прихильник Євразійського союзу. У своїх рекламних роликах він використовує тему інтеграції України на схід. Також в одному з роликів політик переконує, що в Україні може відбутися громадянська війна.
XS
SM
MD
LG