Доступність посилання

ТОП новини

Валютні рахунки телеканалу ТВі арештували – Княжицький


Микола Княжицький
Валютні рахунки телеканалу ТВі арештовані. Про це повідомив гендиректор телеканалу Микола Княжицький.

«Наші рахунки арештовано. Податкова сьогодні виграла у нас суд», – написав Микола Княжицький на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомив Княжицький «Українській правді», рахунки арештованы за листом Мінекономіки, «який є абсурдним і не має під собою жодних підстав».

Напередодні стало відомо, що телеканалу ТВі заборонили проводити зовнішньоекономічну діяльність без спеціального дозволу Міністерства економіки.

Також телеканал програв у суді апеляцію Державної податкової служби щодо відшкодування 3 мільйонів гривень податкової заборгованості. Про це Радіо Свобода сказала Катерина Муравйова – юрист, яка представляє інтереси каналу. «Частково скасовані рішення першої інстанції. У більшій сумі відмовлено, змінено рішення, відмовлено в позові і фактично визнано законним рішення податкової на 3 мільйони. На диво ми не дуже сподівалися, а це саме та сума, якою можна буде гратися в подальшому, використовувати її проти каналу. Щодо інших фактів – визнано незаконними рішення податкової», – розповіла вона.

Суд першої інстанції щодо цієї справи телеканал раніше виграв.
XS
SM
MD
LG