Доступність посилання

ТОП новини

Кондоліза Райс закликала у Ялті замислитися щодо рівня свободи


Перевлаштування світу залежить від людського потенціалу і інновацій, які стають головними чинниками розвитку країн у нинішньому столітті. Таку думку 66-й державний секретар США, доктор Кондоліза Райс висловила під час дискусії про майбутнє глобального світовлаштування і безпеки на 9-й Ялтинській щорічній зустрічі YES, як повідомляють з Криму.

«У 19-му столітті велич залежала від того, що можна викопати із землі. У 20-му столітті – наскільки ефективні промислові процеси, яка продуктивність праці, скільки продукції можна зібрати на конвеєрі. Але в 21- столітті все залежить від людського потенціалу, від творчості, від інноваційності. Від того, що людина може привнести в цей світ», – наголосила вона.

Райс закликала всі країни замислитися про розвиток людського потенціалу, освіти і інновації. І наголосила, що ці чинники перебувають у прямій залежності від рівня свободи. «Людський потенціал та інновації розцвітають, коли люди по-справжньому вільні. І якщо ми будемо уважні до цих чинників, фундамент для нового світопорядку буде здоровим і могутнім», – наголосила вона.

Дев’ята Ялтинська щорічна зустріч «Україна і світ: долаючи завтрашні виклики разом» відбувається з 13-го по 16 вересня у Лівадійському палаці Ялти. Більш як 200 провідних представників політичних, ділових і суспільних кіл із понад 20 країн світу обговорять основні глобальні виклики та їх вплив на Європу, Україну і світ.

Дивитись коментарі (2)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG