Доступність посилання

ТОП новини

Мельниченко говорить під диктовку адміністрації Януковича – «Батьківщина»


Заява Миколи Мельниченка про імовірну причетність колишнього прем’єра Юлії Тимошенко до фінансування убивства в 1996 році народного депутата Євгена Щербаня підготовлена на замовлення та під диктовку Адміністрації Президента.

Про це йдеться у заяві партії «Батьківщина», розміщеній на її офіційному сайті.

«Після того, як влада обламала зуби, намагаючись зшити білими нитками сфальшовані справи проти Юлії Тимошенко, вона вдалася до послуг особи, яка протягом більше десяти років відома тим, що пропонувала різним силам як у середині країни, так і за її межами, недешево продати якісь «нові записи» з кабінету Кучми», – наголошують у «Батьківщині».

«Навіть підконтрольний Кучмі суд не зміг у 2003 році віднайти найменших доказів причетності Юлії Тимошенко до вбивства Євгена Щербаня», – ідеться в заяві.

У «Батьківщині» твердять, що Мельниченко протягом півроку пропонував «за гонорар виступити зі свідченнями на захист» Тимошенко.

Микола Мельниченко заявив на своїй сторінці у «Фейсбуці», що на наявних у нього аудіозаписах із кабінету тодішнього Президента Леоніда Кучми йшлося про те, що за виконання вбивства Євгена Щербаня заплатила, зокрема, Юлія Тимошенко.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG