Доступність посилання

ТОП новини

Україна ініціює створення двосторонньої комісії з Митним союзом


Валерій Хорошковський
Створення двосторонньої комісії зі співробітництва між Україною та Митним союзом прискорить вирішення проблемних питань та підвищить ефективність взаємодії між сторонами. Про це в Ялті заявив перший віце-прем’єр Валерій Хорошковський.

«Поки що нам доводиться працювати в рамках двосторонніх комісій із кожної з країн Митного союзу, що затягує і ускладнює вирішення питань», – пояснив він.

Водночас Хорошковський зазначив, що Митний союз створено зовсім нещодавно, а правила і процедури в ньому ще не відпрацьовані, тому Україна сподівається на підвищення ефективності співпраці з ним згодом. За словами першого віце-прем’єра, фактично йдеться про створення механізму «3+1».

Під час форуму у Ялті представники Росії та Казахстану вкотре висловили думку, що вступ України до Митного союзу більше відповідає її інтересам, ніж спроби через угоду про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС згодом стати її членом.

«Невже ви думаєте, що ваша економіка така потужна, щоб бути конкурентоспроможною в Європі?» – сказав зокрема віце-прем’єр Казахстану Кайрат Келімбетов. За його словами, Україна сьогодні не є пріоритетом для ЄС, тоді як для Митного союзу Київ залишається найбільш пріоритетним кандидатом на вступ.

Дивитись коментарі (2)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG