Доступність посилання

ТОП новини

Росія хоче заборонити антиісламський фільм зі США


Генеральна прокуратура Росії повідомила в понеділок, що подає до суду заяву про визнання екстремістським і відтак заборону непрофесійного кінофільму образливого для мусульман змісту, знятого приватними особами у США, повідомлення про який поширилися останніми днями в ісламському світі й який викликав широкі протести.

Як заявила речниця Генпрокуратури, цей позов поки що лише готується, але тим часом Генпрокуратура вже попередила інтернет-провайдерів, щоб вони не поширювали цей фільм у Росії, і звернулася до російського Федерального агентства преси і масових комунікацій із проханням вказати засобам інформації навіть не повідомляти про зміст цього фільму.

У Росії мусульмани складають близько 5–6 відсотків населення – це друга релігійна група країни після російських православних; водночас у низці регіонів Росії мусульмани становлять більшість.

Фільм «Безневинність мусульман», який образливо зображає мусульман загалом і засновника ісламу, пророка Магомета, зокрема, викликав широкі протести в багатьох мусульманських чи переважно мусульманських країнах останніми днями, коли повідомлення про цей фільм поширилися світом ісламу. Загалом кількість загиблих у хвилі протестів у різних країнах сягає вже майже 20 людей.

Дивитись коментарі (2)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG