Доступність посилання

ТОП новини
22 Лютий 2018, Київ 20:53

МЗС схвально оцінює спрощення посольством США візових співбесід для українців


Олег Волошин
Запровадження консульськими установами США нових правил для отримання віз громадянами України – приклад для країн Євросоюзу у питанні спрощення візових процедур. Так директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин прокоментував запровадження з 20 вересня нової системи призначення візових співбесід і доставки документів.

«Те, що роблять наші американські партнери, має бути прикладом для усіх: 5-річні багатократні візи (у США – ред.) стали нормою, нині ж американці близькі до того, щоб почати видавати 10-річні візи. Американці істотно спростили систему подачі документів. На сьогодні, відповідно до нашої інформації, посольство США – одне з тих, на яке є найменше нарікань від українців щодо роботи у візових питаннях», – наголосив Волошин.

Починаючи з 20 вересня, всі консульські послуги, зокрема призначення співбесіди, а також доставка паспортів та інших документів, надаватимуться особам, які звертаються за візами, без необхідності додаткової сплати за них. Сума консульського збору при цьому залишається незмінною.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG