Доступність посилання

ТОП новини

МЗС схвально оцінює спрощення посольством США візових співбесід для українців


Олег Волошин
Запровадження консульськими установами США нових правил для отримання віз громадянами України – приклад для країн Євросоюзу у питанні спрощення візових процедур. Так директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин прокоментував запровадження з 20 вересня нової системи призначення візових співбесід і доставки документів.

«Те, що роблять наші американські партнери, має бути прикладом для усіх: 5-річні багатократні візи (у США – ред.) стали нормою, нині ж американці близькі до того, щоб почати видавати 10-річні візи. Американці істотно спростили систему подачі документів. На сьогодні, відповідно до нашої інформації, посольство США – одне з тих, на яке є найменше нарікань від українців щодо роботи у візових питаннях», – наголосив Волошин.

Починаючи з 20 вересня, всі консульські послуги, зокрема призначення співбесіди, а також доставка паспортів та інших документів, надаватимуться особам, які звертаються за візами, без необхідності додаткової сплати за них. Сума консульського збору при цьому залишається незмінною.
XS
SM
MD
LG