Доступність посилання

ТОП новини

У Сирії тривають бої в найбільших містах Дамаску й Алеппо


Бійці опозиційних сил оглядають місце ранкового урядового авіаудару в місті Алеппо 19 вересня 2012 року
Із Сирії сьогодні повідомляють, що в столиці Дамаску й місті Алеппо на півночі країни, двох найбільших у Сирії, тривали важкі бої між урядовими військами і силами опозиції.

Зокрема, в Дамаску кореспондент британської телерадіокомпанії «Бі-Бі-Сі» повідомив, що урядова артилерія обстрілює південні околиці міста з сусідньої гори. Опозиційні активісти також заявляють про наступ урядових військ в одній із цих південних околиць.

Туреччина підтвердила сьогодні ж, що сирійські повстанці після нічного бою з урядовими військами взяли під свій контроль один із контрольно-пропускних пунктів на сирійсько-турецькому кордоні.

Водночас правозахисна організації Amnesty International цього ж дня наголосила, що в той час, як увага світу прикута до Дамаска й Алеппо, залишаються мало поміченими можливі воєнні злочини в інших місцях Сирії. Зокрема, заявила ця організація, повітряні й артилерійські удари урядових військ, які не мають конкретних воєнних цілей, убивають, калічать і сповнюють страхом цивільне населення в провінціях Ідліб і Хама.
XS
SM
MD
LG