Доступність посилання

ТОП новини

Мін’юст оскаржить рішення суду за позовом Міноборони Росії щодо боргів ЄЕСУ


Міністерство юстиції повідомило сьогодні «у зв’язку з численними запитами засобів масової інформації», що оскаржить в апеляційному порядку рішення Господарського суду Києва за позовом Міністерства оборони Росії про повернення урядом боргів корпорації «Єдині енергетичні системи України».

За цим повідомленням, міністерство, яке забезпечує представництво інтересів уряду у цій справі, вже готує апеляційну скаргу, яку подасть до Київського апеляційного господарського суду у визначений законом термін.

Учора Господарський суд Києва частково задовольнив позов Міністерства оборони Росії і зобов’язав уряд України виплатити цьому міністерству понад 3 мільярди 113 мільйонів гривень боргу корпорації ЄЕСУ; це рішення може бути оскаржене.

Російське міністерство заявляло, що уряд України має повернути майже 3 мільярди 240 мільйонів гривень, які заборгувала йому ЄЕСУ і повернення яких, за твердженням позивача, гарантував тодішній український уряд. Нинішній уряд заявляє, що ніяких юридично чинних гарантій не існувало, до того ж, у справі збіг термін давності.

А в партії «Батьківщина» заявили, що суди у справі того боргу – передвиборчі технології, спрямовані проти лідера партії, колишнього Прем’єр-міністра, а свого часу і керівника ЄЕСУ Юлії Тимошенко.
XS
SM
MD
LG