20 спортсменів із Дніпропетровщини отримають за перемоги на Паралімпіаді автомобілі

20 спортсменів Дніпропетровщини, які стали чемпіонами та призерами ХIV літніх Паралімпійських ігор 2012 року в Лондоні, отримають у подарунок нові авта, заявили сьогодні на зустрічі зі спортсменами в облдержадміністрації.

За оприлюдненими даними, це автомобілі марки Daewoo.

Питання про виділення коштів винесуть на сесію обласної ради. Однак сума коштів поки не оприлюднюється.

Дніпропетровщина посіла перше місце серед областей України за кількістю медалей, здобутих на Паралімпіаді. Представники області брали участь в особистих та командних змаганнях, тому 20 спортсменів Дніпропетровщини стали володарями 24 медалей.

XIV літні Паралімпійські ігри проходили з 29 серпня по 9 вересня цього року в Лондоні. Збірна команда України посіла четверте загальнокомандне місце в неофіційному заліку, здобувши 84 медалі – 32 золоті, 24 срібні і 28 бронзових.