Доступність посилання

ТОП новини

Бідність по-американськи


Нью-Йорк – Темпи зростання бідності у США загальмувалися. Кількість американців, які вважаються бідними, зараз майже 16 відсотків – це 48 мільйонів. Про це йдеться у звіті Статистичного управління США. Експерти ж називають це позитивною тенденцією і причиною сповільнення рецесії в країні.

Ми бачимо, принаймні, натяк на те, що закінчується занепад у період після великої рецесії у Сполучених Штатах
Вільям Фрай
Вільям Фрай, дослідник з Фундації Брукінгса – один із тих економістів, які стверджують, що рецесія сповільнилася. «Тут ми бачимо, принаймні, натяк на те, що закінчується занепад у період після великої рецесії у Сполучених Штатах».

Інші фахівці вбачають ознаки поступового оздоровлення економіки в тому, що дедалі білше молоді залишають домівки батьків, знаходячи роботу або йдучи до вишів.

Тим не менше, соціологи наголошують: особливо негативно бідність впливає на молодь.

Бідність і наслідки

Дослідження свідчить, що діти, які виростали у бідності, відчувають наслідки усе своє життя
Бесс Маттінгли
«Дослідження свідчить, що діти, які виростали у бідності, відчувають наслідки усе своє життя, – каже Бесс Маттінгли, професор Ньюгемпширського університету. – Це негативно впливає на рівень розвитку, на успіхи у навчанні, на заробітки й на стан здоров’я».

Ви вважаєтеся бідним в Америці, якщо місячний ваш заробіток – 931 долар, а родина з 4 осіб живе на рівні бідності, якщо заробляє 1921 долар на місяць. Державна допомога бідним включає продовольчі купони, пільги щодо оплати житла, безкоштовні обіди дітям у школі.

За даними всеамериканського дослідження, 42 відсотки бідних мають власне житло. У трьох чвертей таких родин є легкове авто або вантажівка, у третини – дві чи більше машин. Комп’ютери є у кожної другої бідної родини, а 43 відсотки користуються інтернетом.

Дивитись коментарі (4)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG