Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко і Луценка не випустять заради угоди про асоціацію – глава МЗС


Костянтин Грищенко
Українська влада не має наміру заради підписання угоди про асоціацію з ЄС звільнити колишнього прем’єра Юлію Тимошенко чи колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Про це в інтерв’ю австрійському виданню Die Presse заявив міністр закордонних справ Костянтин Грищенко.

«Наша судова система має працювати і спиратися на факти. Не може бути й мови про те, щоб наші друзі нам радили, що ми маємо робити тільки тому, що вони комусь співчувають, не знаючи точно, що відбулося. Ми були занадто довго під владою Москви, де нам вказували, що ми маємо робити», – наголосив Грищенко.

На думку міністра, європейським політикам необхідно детально розібратися в кримінальній справі, за якою судять Юлію Тимошенко.

Костянтин Грищенко також наголосив, що процес щодо колишнього міністра внутрішніх справ поки не завершено, а рішення Європейського суду з прав людини не є остаточним, оскільки досі лишаються невирішеними кілька питань.

«Ситуація в міліції за часів Юрія Луценка дає привід для багатьох судових справ. Судочинство тоді не було незалежним і було в жахливому стані», – сказав український міністр і додав на уточнююче запитання журналіста: «Сьогодні все набагато краще».

Дивитись коментарі (4)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG