Доступність посилання

ТОП новини

Лазаренко: плівки Мельниченка свідчать про фальсифікацію справи проти мене


Павло Лазаренко та Юлія Тимошенко під час з’їзду партії «Громада» в Києві, 1997 рік, архівне фото
Колишній Прем'єр-міністр України Павло Лазаренко вважає, що аудіозаписи Миколи Мельниченка свідчать про фальсифікацію кримінальної справи проти нього. Про це йдеться у заяві Лазаренка, оприлюдненій його адвокатом Мариною Долгополою в понеділок.

«З тих розмов, які вже було оприлюднені в засобах масової інформації, швидше, можна зробити висновок про фальсифікацію колишнім генеральним прокурором України Михайлом Потебеньком та його заступником Миколою Обиходом кримінальної справи проти мене», – вважає Лазаренко.

Він не виключає, що в кабінеті Леоніда Кучми в тому чи іншому контексті називалося його прізвище, прізвище його бізнес-партнера Петра Кириченка або інших осіб, на яких намагалися списати вбивство Євгена Щербаня.

«Проте оприлюднена Потебеньком та Обиходом версія звинувачень на мою адресу в резонансних злочинах спростовується тими самими записами майора Мельниченка», – наголосив екс-прем’єр.

14 вересня Микола Мельниченко у мережі Facebook повідомив, що в нібито записаних ним розмовах у кабінеті Леоніда Кучми замовником вбивства Євгена Щербаня називається Павло Лазаренко, а плату за вбивство нібито здійснювалася з рахунків Петра Кириченка та Юлії Тимошенко.
XS
SM
MD
LG