Доступність посилання

ТОП новини

Європейська комісія схвалила новий пакет підтримки східних сусідів


Європейська комісія ухвалила новий пакет підтримки для східних країн-сусідів ЄС, зокрема України.

Як повідомляє Представництво Європейського Союзу в Україні, мета пакету підтримки – допомогти у підвищенні безпеки, розвитку торгівлі та покращенні мобільності серед людей, які живуть у країнах-партнерах ЄС на Сході.

Серед програм, які допомагатиме фінансувати ЄС, впровадження правил прикордонного контролю та передачі найкращого досвіду у відповідності до європейських стандартів на вірменсько-грузинському та українсько-білоруському кордонах.

За словами європейського комісара з розширення та європейської політики сусідства Штефана Філе, покращення ефективності кордонів сприяє не лише підвищенню безпеки країн, але й відкриває нові торгівельні можливості та можливості працевлаштування.

«Я радий, що завдяки цьому новому пакету допомоги, ми надаємо більше можливостей мільйонам людей з країн «Східного партнерства» заробляти собі на життя та бути більш мобільними кожного дня», – наголосив Філе.

Пакет допомоги передбачає, зокрема, проведення тренінгів, надання відповідного устаткування та експертних порад. Це має сприяти зменшенню корупції, контрабанди та торгівлі людьми на прикордонних територіях.

Окрім того, у рамках пакету надаватиметься підтримка багатостороннім заходам східних країн-сусідів Євросоюзу, а також розвитку партнерських зв’язків між цими країнами та ЄС.
XS
SM
MD
LG