Доступність посилання

ТОП новини

Припинення лікування Тимошенко є помстою – «Батьківщина»


Партія «Батьківщина» називає «помстою» заяву Державної пенітенціарної служби України про розгляд питання про доцільність перебування Юлії Тимошенко в лікарні.

Про це йдеться на офіційному сайті «Батьківщини».

На думку однопартійців колишнього Прем’єр-міністра, імовірне припинення лікування є «помстою режиму Януковича за відеозвернення, в якому Юлія Тимошенко закликає співвітчизників на виборах висловити свій протест корупційній владі».

У «Батьківщині» вважають, що «пенітенціарна система в Україні давно вже стала сталінською, оскільки там панує беззаконня та тотальне порушення прав усіх ув’язнених, не лише лідера опозиції».

У суботу Державна пенітенціарна служба заявила, що порушить питання про доцільність перебування колишнього прем’єра Юлії Тимошенко в лікарні.

«Зважаючи на неправомірну поведінку ув’язненої, порушення охоронного режиму з боку її захисника та однопартійців, також зважаючи значне розширення рухової активності ув’язненої, ДПтС України готує офіційне звернення до членів медичної комісії з проханням надати обґрунтування про доцільність чи недоцільність подальшого утримання ув’язненої Юлії Тимошенко у відділенні лікарні ЦКЛ № 5 Харкова», – йдеться у повідомленні відомства.

Дивитись коментарі (2)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG