Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: всі учасники виборів у рівних умовах


Президент України Віктор Янукович заявляє, що на сьогодні всі кандидати в народні депутати та партії перебувають у рівних умовах.

«На наш погляд, і партії, і кандидати в народні депутати в мажоритарних округах знаходяться в рівних умовах. Для всіх створені однакові умови, і ті порушення, які відбуваються інколи, – це фактор, який називається людський фактор – емоції. У нас такі ж люди, як і в усьому світі, вони живі, реагують... Вони не можуть бути без емоцій», – сказав Янукович під час зустрічі з учасниками Одинадцятої наради керівників закордонних дипломатичних установ України.

За його словами, парламентські вибори є важливою політичною подією і висловив сподівання, що ці вибори будуть не гірші, ніж минулі – й президентські, й місцеві.

Янукович зауважив, що вчасно був ухвалений виборчий закон, причому за участю опозиції. При цьому Президент визнав, що в документі можуть бути певні недоліки, й вони будуть виправлені вже після виборів на основі спостережень за ходом виборчої кампанії.

Президент наголосив, що виборчий процес, який відбувається зараз в Україні, перебуває під цілодобовим моніторингом відповідних структур, відбувається контроль за тим, щоб не було порушень. «Дуже важливо, що коли ми вийдемо із виборчої кампанії, щоб у нас не залишилось ніяких наслідків, я маю на увазі ... Ми зробимо все, щоб не було ніяких переслідувань, щоб це не несло загрози дестабілізації в державі», – заявив глава держави.

Дивитись коментарі (2)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG