Футбол: «Дніпро» випереджає «Динамо» в чемпіонаті України

Дніпропетровський «Дніпро» здобув перемогу над київським «Динамо» в передостанньому матчі 11-го туру української прем’єр-ліги.

Підопічні Хуанде Рамоса відкрили рахунок на 12-й хвилині, коли після подачі кутового головою забив Євген Селезньов. На 83-й хвилині інтригу в зустрічі вичерпав Матеус, який встановив рахунок 2:0. У компенсований арбітром час португальський півзахисник «Динамо» Мігель Велозу забив гол престижу – 2:1.

Після цього поєдинку «Дніпро» наздогнав «Динамо» в турнірній таблиці. В обох команд стало по 24 очки, дніпропетровці розташувалися вище за рахунок додаткових показників.

Вище за «Дніпро» розташовується лише чемпіон України донецький «Шахтар». В активі гірників, які за кілька хвилин розпочнуть поєдинок у Харкові проти «Мееталіста», – 30 очок.