Доступність посилання

ТОП новини

США: для зміцнення демократії у Грузії потрібно «більше, ніж вибори»


Сполучені Штати Америки вітають «чудовий перехід влади» у Грузії, але «потрібно більше, ніж вибори, щоб далі зміцнити демократичне спрямування» цієї країни, заявив у вівторок заступник державного секретаря США з питань демократії і прав людини Томас Меліа.

Виступаючи в Атлантичній раді, дослідницькому центрі у Вашингтоні, він додав, що вважав за «цілком реальну» перспективу насильства в день виборів у Грузії чи наступними днями, але поведінка обох сторін була такою, яку, за його словами, «сподіваюся, ми бачитимемо частіше на післярадянському просторі».

За словами чільного американського урядовця, продовження реформ допоможе Грузії отримати користь від такої «обнадійливої події».

Також у вівторок у Грузії президент Міхеїл Саакашвілі запевнив, що передача влади новому урядові країни буде мирною, після зустрічі з Бідзіною Іванішвілі, лідером коаліції «Грузинська мрія», що перемогла на парламентських виборах 1 жовтня. Ця коаліція здобула принаймні 83 місця із загалом 150; остаточні результати ще не оголошені через судові суперечки в кількох округах.
XS
SM
MD
LG