Доступність посилання

ТОП новини

Скільки ще часу треба бідним, щоб зрозуміти, що земля – це багатство?! (ФОТО, ВІДЕО)


Селяни України чи їхні нащадки формально все ще є землевласниками, тобто володіють земельними паями. Більшість паїв передано в оренду фермерам. Ще є 1,5 мільйона гектарів невитребуваних паїв. Це паї, щодо яких ніхто не заявив юридичного права власності через смерть осіб, на яких ці паї наділили.

Парламент створив Державний земельний банк і не погодився подовжити мораторій на продаж земель сільгосппризначення. Президент вкотре наголосив, що земельна реформа пройде в інтересах власників паїв. Що ж думають самі власники паїв та фермери про продаж землі?

  • Зображення 16x9

    Ірина Штогрін

    Редактор інформаційних програм Радіо Свобода з жовтня 2007 року. Редактор спецпроектів «Із архівів КДБ», «Сандармох», «Донецький аеропорт», «Українська Гельсінська група», «Голодомор», «Ті, хто знає» та інших. Ведуча та редактор телевізійного проекту «Ми разом». Автор ідеї та укладач документальної книги «АД 242». Автор ідеї, режисер та продюсер документального фільму «СІЧ». Працювала коментатором редакції культура Всесвітньої служби Радіо Україна Національної телерадіокомпанії, головним редактором служби новин радіостанції «Наше радіо», редактором проекту Міжнародної організації з міграції щодо протидії торгівлі людьми. Закінчила філософський факультет Ростовського університету. Пройшла бімедіальний курс з теле- та радіожурналістики Інтерньюз-Україна та кілька навчальних курсів «IREX ПроМедіа». 

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG