Доступність посилання

ТОП новини

«Батьківщина»: проблема з УДАРом – етична


Труднощі з узгодженням кандидатів у мажоритарних округах від партії «Батьківщина» та УДАРу мали не арифметичний, а етичний характер. Про це йдеться у заяві прес-служби Об’єднаної опозиції у відповідь на заяву партії УДАР від 15 жовтня.

«Якщо партнери по переговорах «зникають із радарів» у найвідповідальніший момент, якщо партнери по переговорах не виходять на зв’язок, коли до повної згоди залишається не так багато неузгоджених деталей, коли партнери по переговорах врешті-решт приймають одноосібні рішення і до іншої сторони доводять їх не тет-а-тет, а, ховаючи очі, через інтернет, то тут, очевидно, є проблема. Але не з арифметикою, а з етикою, і не у «Батьківщини», а у когось іншого», – заявили в «Батьківщині».

В Об’єднаній опозиції наголошують, що «якби не ця проблема, безумовно, кількість узгоджених кандидатів була б більшою, а подальша співпраця в кампанії на округах – глибшою».

Втім, і досягнутий результат у «Батьківщині» вважають позитивним, а досвід переговорів – корисним, «таким, що дозволить краще розуміти гіпотетичних партнерів по демократичній коаліції».

«Батьківщина» пропонує УДАРу припинити на цьому полеміку щодо кількості узгоджених кандидатів, натомість зосередитися на питанні їхньої якості.

Вчора УДАР поширив заяву, в якій висловив подив з огляду на те, що Об’єднана опозиція «Батьківщина» лише на одну третину задовольнила їхній запит про зняття кандидатів-мажоритарників, і назвавши це «проблемами з арифметикою» в «Батьківщини».

На з’їзді УДАРу 14 жовтня були зняті загалом 32 кандидати, зокрема на користь «Батьківщини» – 26. Вчора Об’єднана опозиція на з’їзді також зняла 26 кандидатів на користь УДАРу, але список, запропонований партією Віталія Кличка, відрізняється від затвердженого «Батьківщиною».
XS
SM
MD
LG