Доступність посилання

ТОП новини

Янукович вимагає суворого покарання для Femen


Президент Віктор Янукович називає варварством акцію активісток українського жіночого феміністського руху Femen, у рамках якої дівчата спиляли хрест у центрі Києва, і вимагає від правоохоронних органів суворої реакції на такі дії.

На зустрічі з керівниками церков та релігійних організацій у середу Президент заявив, що гарантує неупереджене ставлення влади і довіру до всіх церков і релігійних організацій.

«Суспільство довіряє церкві, та все ж ми не можемо сьогодні сказати, що свідомість усіх людей є такою, щоб ми були спокійними за моральний стан суспільства. Я маю на увазі, зокрема, різні інциденти, а іноді й резонансні. Наприклад, коли в самому центрі Києва було зрізано хрест і таким чином зневажено релігійні почуття мільйонів людей», – сказав Янукович.

За словами глави держави, це є тривожним сигналом і небезпечним проявом, на який необхідно реагувати належними чином.

«Я вимагаю від правоохоронних органів найсуворішої відповіді на це варварство», – підсумував Янукович.

17 серпня активістки Femen спиляли бензопилою і повалили поклінний хрест у центрі Києва неподалік Міжнародного центру культури і мистецтв (Жовтневий палац). Так, за їхніми заявами, вони висловили підтримку учасницям російського жіночого панк-гурту Pussy Riot, яких суд у Москві засудив за скандальну акцію в храмі Христа-Спасителя в російській столиці до двох років позбавлення волі в колонії загального режиму.

Київська міліція порушила кримінальну справу за фактом знесення поклінного хреста за статтею «хуліганство», але так нікого і не затримала.

У вересні стало відомо, що ідеолог акції знесення поклінного хреста в центрі Києва Інна Шевченко залишила Україну і перебралася до Франції.
XS
SM
MD
LG