Доступність посилання

ТОП новини

Ізраїль хоче оскаржити легкий вирок колишньому прем’єрові Ольмерту


Егуд Ольмерт, фото 10 липня 2012 року, коли суд зняв із нього більшість звинувачень
Міністерство юстиції Ізраїлю повідомило сьогодні, що прокуратура має намір оскаржити легкий вирок колишньому прем’єр-міністрові Егуду Ольмертові.

У вересні суд у Єрусалимі виніс йому остаточний вирок, засудивши до одного року ув’язнення умовно і сплати штрафу на суму в менш як 20 тисяч доларів і тим самим не задовольнивши вимоги прокуратури. Перед цим суд визнав його винним за лише одним із відносно незначних звинувачень у корупції, висунених проти нього, і виправдав за всіма іншими.

Корупційні скандали, які супроводжували Егуда Ольмерта протягом більшої частини його політичної кар’єри, врешті змусили його 2008 року до відставки з посади прем’єр-міністра, відтак він на початку 2009 року програв вибори нинішньому прем’єрові Біньямінові Нетаньягу.

Прихильники Ольмерта закликають його на майбутніх виборах 22 січня наступного року знову виступити проти Нетаньягу. Нинішній умовний вирок йому зі штрафом не виключають його участі в політиці, але ця участь стане неможлива, якщо вирок змінять на повне ув’язнення.
XS
SM
MD
LG