Доступність посилання

ТОП новини

УЄФА відкриває дисциплінарні справи і проти Сербії, і проти Англії


Відеокадр: наприкінці матчу молодіжних збірних Сербії й Англії в сербському Крушеваці 16 жовтня сталася сутичка за участі гравців обох команд
Європейський союз футбольних асоціацій повідомив у середу, що відкрив дисциплінарні справи проти футбольних асоціацій і Сербії, і Англії після низки інцидентів під час і після матчу молодіжних збірних двох країн.

Стосовно сербської сторони УЄФА розслідуватиме порушення з боку сербських уболівальників, а саме звинувачення в расистських вигуках, а також неналежну поведінку гравців команди Сербії наприкінці гри.

Стосовно ж Англії розслідування стосуватиметься, як і в першому випадку, неналежної поведінки й її гравців наприкінці матчу.

Ці справи мають розглянути на найближчому засіданні контрольно-дисциплінарного комітету УЄФА 22 листопада, мовиться в повідомленні.

Футбольна федерація Сербії вже заперечила в середу звинувачення в расистській поведінці сербських уболівальників щодо гравців молодіжної збірної Англії.

Натомість у Великій Британії прем’єр-міністр Дейвід Камерон, як повідомляла теж у середу його прес-служба, висловив обурення тим, що сталося в Сербії, і закликав Європейський союз футбольних асоціацій не просто накласти на Сербію «сміховинний штраф», а вжити проти неї суворих санкцій.

Англійська футбольна асоціація в вівторок подала до УЄФА скаргу, заявивши про «цілу низку расистських інцидентів» із сербського боку, спрямованих проти темношкірих англійських гравців на матчі між молодіжними збірними двох країн, який відбувся того дня в Сербії, і відразу після нього.

Крім можливих расистських інцидентів, наприкінці гри гравці двох команд побилися.
XS
SM
MD
LG