Доступність посилання

ТОП новини

У Греції страйкарі проти суворих реформ влаштовують сутички


Сутички в центрі Афін 18 жовтня 2012 року
У столиці Греції Афінах у четвер спалахнули сутички між поліцією і частиною демонстрантів проти планованих нових суворих урядових заходів заощадження в перебігу 24-годинного страйку проти цих реформ.

Демонстранти, переважно молодь, закидали поліцію камінням і пляшками з займистою рідиною, правоохоронці відповідали подразливим газом, щоб розігнати учасників заворушень у центрі міста.

Тисячі інших демонстрантів мирно пройшли вулицями Афін. Такі ж демонстрації відбулися і в багатьох інших містах Греції.

Комуністична партія Греції йде маршем проти реформ, Афіни, 18 жовтня 2012 року
Комуністична партія Греції йде маршем проти реформ, Афіни, 18 жовтня 2012 року
Страйк паралізував у четвер залізничне і поромне сполучення у Греції, скасована частина авіарейсів, не працюють комунальні служби та інші структури місцевих рівнів влади.

Це вже другий загальний страйк у країні за останні три тижні.

Греція, яка з 2009 року переживає найгіршу економічну кризу з часів Другої світової війни, має підготувати бюджетні скорочення ще на 11 з половиною мільярдів євро, щоб виконати вимоги міжнародних позикодавців – Європейської комісії, Європейського центрального банку і Міжнародного валютного фонду – і отримати наступний транш позики від них, що має врятувати країну від дефолту.

Через цю кризу з надмірними державними боргами і дефіцитами бюджету Греція змушена йти на суворі реформи, які погіршують життя людей, уже третій рік поспіль.
XS
SM
MD
LG