Доступність посилання

ТОП новини

Nike та інші корпорації розірвали контракти з Ленсом Армстронґом


Позбавлений нагород американський велогонщик Ленс Армстронґ втратив низку відомих корпоративних спонсорів. Він також залишив посаду голови заснованої ним благодійної організації, яка займається збором коштів для досліджень методів боротьби з раком.

Компанія Nike, яка є виробником спортивного одягу і аксесуарів, оголосила, що розриває рекламний контракт з Армстронґом «через незаперечні докази» використання ним заборонених препаратів, тобто допінгу, і того факту, що він багато років обманював компанію.

Контракти з Армстронґом також розірвали пивоварний концерн Anheuser-Busch, виробник енергетичних напоїв FRS і виробник велосипедів Trek.

Також у середу легенда велоспорту Армстронґ покинув посаду голови фонду Livestrong, який він заснував 15 років тому після того, як поборов рак.

Спортсмен заявив, що бажає позбавити організацію «будь-яких негативних наслідків» цього скандалу.

Його фонд продав понад 80 мільйонів жовтих гумових браслетів з написом Livestrong, які стали символом боротьби з раком.

Багато корпорацій, які відмовилися від послуг Армстронґа в рекламних цілях, пообіцяли й надалі підтримувати засновану ним організацію.

Армстронґ був довічно дискваліфікований від участі в спортивних змаганнях Антидопінговим агентством США. Його також позбавили семи титулів переможця престижного змагання «Тур де Франс», які він послідовно завоював в період з 1999 по 2005 роки. Агентство оголосило, що він скоїв «численні порушення антидопінгових правил».

Передрук з Голосу Америки.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG