Доступність посилання

ТОП новини

Об’єднана опозиція і «Свобода» домовилися про коаліцію


Олександр Турчинов, Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок і Сергій Соболєв під час церемонії підписання угоди
Об’єднана опозиція «Батьківщина» та всеукраїнське об’єднання «Свобода» підписали угоду про створення коаліції демократичних сил.

У церемонії підписання документу сьогодні в Києві брали участь голова ради Об’єднаної опозиції, лідер партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк, керівник центрального виборчого штабу опозиції, перший заступник голови «Батьківщини» Олександр Турчинов, лідери партій «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, «Реформи і порядок» Сергій Соболєв, «За Україну!» В’ячеслав Кириленко, «Народний Рух України» Борис Тарасюк, а також заступник лідера партії «Народна самооборона» Юрій Гримчак.

За столом, де підписувалася угода, було передбачене місце для лідера партії УДАР Віталія Кличка. Однак він не брав участі в церемонії, оскільки раніше заявив, що про коаліцію треба домовлятися вже після виборів.

Після підписання угоди Арсеній Яценюк зауважив, що Об’єднана опозиція й «Свобода» почали процес підписання кандидатами в депутати, що балотуються в мажоритарних округах від цих політсил, угоди із зобов’язанням увійти до більшості у разі її створення в новому складі парламенту.

При цьому Об’єднана опозиція закликає кандидатів у мажоритарних округах від партії УДАР Віталія Кличка, на чию користь вона відкликала низку своїх кандидатів, приєднатися до підписання такої угоди.
XS
SM
MD
LG