Доступність посилання

ТОП новини

Євгенії Тимошенко вручили «премію Боніфація VIII», присуджену її матері


Громадська культурна асоціація «Боніфаціанська академія» з італійського містечка Ананьї вручила 20 жовтня Євгенії Тимошенко міжнародну премію імені Боніфація VIII, присуджену її матері – колишньому Прем’єру-міністру України Юлії Тимошенко, яка через ув’язнення не змогла бути присутньою на цій церемонії в Італії.

За повідомленням сайту Юлії Тимошенко, під час церемонії її дочка сказала, що премія імені Папи Боніфація VIIІ уособлює силу тих, чий дух прагнуть зламати.

Екс-прем’єр у своєму листі президенту Академії, кавалеру докторові Санте де Ангелісу, президенту наукового комітету його преосвященству Франко Крочі, титулярному єпископу Потенца Пічена написала, що присудження їй премії імені Боніфація VIII є підтвердженням вірності обраного нею шляху служіння своєму народу.

«Премія Боніфація VIIІ для мене – це потужний символ наполегливості у досягненні насправді високих цілей, підтвердження вірності обраного шляху служіння своєму народові. І ув’язнення не примусить мене зійти з цього шляху, скоритися перед розперезаністю беззаконня й сваволі, припинити або навіть послабити боротьбу», – сказано в листі Юлії Тимошенко.

Вона також висловила переконання, що присудження їй міжнародної премії імені Боніфація VIIІ є важливим актом солідарності з народом України, з його боротьбою проти поневолення безчесною диктатурою, з його європейськими прагненнями і стремлінням до свободи.

Премія імені Боніфація VIII була заснована в 2003 році громадською культурною асоціацією «Боніфаціанська академія».

Дивитись коментарі (5)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG