Доступність посилання

ТОП новини

Представники ОБСЄ на зустрічі з Луценком говорили про вибори


Віце-президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Вальбурґа Габсбурґ Дуґлас та керівник програм міжнародного секретаріату ОБСЄ Анна Чернова понад три години спілкувалися із засудженим екс-міністром внутрішніх справ України Юрієм Луценком.

Як повідомляє сайт «Народної самооборони», після спілкування з опозиційним лідером пані Дуґлас заявила, що незважаючи на дворічне перебування у тюрмі і тяжкі хвороби, Юрій Луценко має «завидне почуття гумору і віру в майбутнє України».

За повідомленням, на зустрічі йшлося про парламентські вибори, можливі варіанти розвитку ситуації в країні після 28 жовтня.

«Що стосується формату, то я не дуже часто зустрічаюся із ув’язненими. Але набагато легше, звісно, спілкуватися без скла», – зазначила Дуґлас. Як повідомили раніше представники колонії, спілкування відбувається «через захисне скло – для безпеки засудженого».

Напередодні Державна пенітенціарна служба України повідомила, що дозвіл на зустріч із Луценком представникам ОБСЄ видали на підставі особистого звернення екс-міністра й офіційного звернення віце-президента Парламентської асамблеї ОБСЄ, отриманого через МЗС України.

Водночас послові США в Україні Джону Теффту в зустрічі з Луценком відмовили, пояснивши, що він вичерпав свій ліміт побачень на цей місяць.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG