Доступність посилання

ТОП новини

Вільна сирійська армія заявила, що дотримається перемир’я


У місті Мааррат-ан-Нууман на півночі Сирії місцеві мешканці і бійці Вільної сирійської армії оглядають мечеть, зруйновану, за їхніми словами, повітряним ударом урядових військ, 24 жовтня 2012 року
Найбільше об’єднання збройної опозиції в Сирії, Вільна сирійська армія, заявило в четвер, що дотримається перемир’я на час святкування мусульманського свята Ід аль-Адха, що починається в п’ятницю.

Але, як заявив один із провідних командувачів об’єднання генерал Мустафа аш-Шейх, якщо урядові війська Сирії порушать перемир’я, його бійці теж дадуть відповідь.

Урядова армія Сирії вже теж оголосила в четвер, що припинить бойові дії проти повстанців від п’ятниці до понеділка на час святкування свята Ід аль-Адха. Водночас і в цій заяві мовиться, що армія залишає за собою право відповідати на напади повстанців.

Спеціальний представник ООН і Ліги арабських держав у Сирії Лахдар Брагімі, який висунув ідею такого перемир’я, вже заявляв раніше про згоду сирійської влади і значної частини опозиції, але офіційних підтверджень досі не було.
XS
SM
MD
LG